FIRMA

 

Firma Polifolia rozpoczęła działalność  w Lublinie w roku 1994 produkując folie do termoformowania (głębokiego tłoczenia). Produkowane folie używane były najczęściej do produkcji opakowań, stosowanych powszechnie w przemyśle spożywczym. Dynamiczny rozwój rynku i równoległy z nim rozwój spółki skłoniły nas do przeniesienia zakładu w całości do Poniatowej. Powstały w 1999 r. nowy zakład produkcyjny zapewnił kompleksowy rozwój firmy w perspektywie wielu lat, umożliwiając rozwój technologii, rozbudowę wydajności produkcji, budowę infrastruktury towarzyszącej oraz zaplecza logistyczno transportowego.


Obecnie zakład dysponuje czterema liniami do produkcji folii, które przetwarzają powyżej 10 000 ton tworzyw rocznie. Nasz program produkcji obejmuje jedno- lub wielowarstwowe folie do termoformowania z polipropylenu lub polistyrenu o różnych grubościach (od 0,2 do 2,5mm) i szerokościach (do 1300mm). Oferujemy również folie wielowarstwowe o właściwościach barierowych względem gazów i pary wodnej. Dzięki poczynionym inwestycjom od roku 2008 staliśmy się znaczącym producentem opakowań jednorazowego użytku dla przemysłu spożywczego. Dysponujemy nowoczesnymi liniami technologicznymi do produkcji opakowań metodą termoformowania oraz zdobienia. Istnieje możliwość drukowania opakowań metodą suchego offsetu, dekoracji rękawami z folii termokurczliwej (sleeve), etykietowania oraz umieszczenia wkładki absorbcyjnej na spodzie opakowania (padowania). Program produkcji opakowań jest budowany i realizowany w oparciu o konkretne zapotrzebowanie klienta. Wśród naszych klientów znajdują się główni producenci opakowań spożywczych w Polsce, a także firmy zagraniczne m. in. z Litwy, Ukrainy, Czech, Słowacji, Grecji, Anglii. Firma nastawiona jest na współpracę z dużymi i średnimi klientami dla których wymagania jakościowe, oraz gwarancja bezpieczeństwa zdrowotnego i bezpieczeństwo dostaw są najważniejsze.


Zgodnie z priorytetami wyznaczonymi w Spółce została wdrożona polityka jakości firmy, której najważniejszym celem jest wytwarzanie wyrobów o wysokim powtarzalnym poziomie jakości, spełniającym potrzeby i oczekiwania klientów, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań bezpieczeństwa zdrowotnego. Polityka jakości obowiązuje w ramach wprowadzonego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Zdrowotnym, zgodnie z  wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2008, DIN-EN ISO22000:2005 z uwzględnieniem  Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP i Dobrej Praktyki Higienicznej GHP.
W uznaniu stałego i dynamicznego rozwoju firma otrzymała w roku 2002 prestiżową nagrodę „Gazela Biznesu”.

Polifolia
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outlet